האם הורמונים בבשר משפיעים על בני אדם?

שמונים אחוזים של פרות בארה”ב מוזרקים עם הורמונים כדי להגדיל את הגודל שלהם, בשר רזה ייצור יעילות השימוש במזון. למרות שהאיחוד האירופי הפסיק לקנות בשר בארה”ב ב -1985 עקב שימוש בהורמונים, דעת הקהל על ביטחונה נותרה קרועה. בקר בארה”ב כבשים מוזנים, מושתלים או מוזרקים עם הורמונים. אלא אם כן חנות קנו את הבשר עם USDA אורגני מוסמך, יש סיכוי שהוא מכיל הורמונים שיורית.

חלק מן הדיון הורמון הבקר מתמקד סביב העובדה כי שלושה מן ההורמונים הנפוצים הם “טבעי”. אסטרדיול, פרוגסטרון וטסטוסטרון הם הורמונים הנמצאים בבני אדם בכמויות משתנות. הורמונים אלה אחראים להסדרת המיניות אצל זכרים ונקבות, כמו גם צמיחה ומעגל הרבייה. Trenbolone, zeranol ו melengestrol אצטט הם הורמונים כימיים כי הם מעשה ידי אדם עבור בקר. מינהל המזון והתרופות עומד על ידי העובדה כי הורמונים אלה אינם מזיקים בסכומים שנמצאו בשר, למרות התנגדות קובע כי מחקרים לא היו מקיפים יותר יש צורך ביעילות להסיק הורמונים אלה הם בטוחים.

למרות ההורמונים הם ingested על ידי כל מי אוכל בשר לא אורגני, יש כמה אוכלוסיות אשר מתמודדים עם סיכון בריאותי גבוה הרבה יותר. נשים בהריון או סיעוד, למשל, צריך לשקול את היתרונות של ארוחה גבוהה של ברזל וחלבון לעומת הפחדה של בליעה ו האכלה הורמונים מן הבשר אל הילד שטרם נולדו. מתנגדי השימוש ההורמונלי מרמזים כי נקבות צעירות נכנסות לגיל ההתבגרות מוקדם יותר בשל הורמון ההורמונים, אשר ניתן לאמת על ידי הגיל הפוחת שבו הבנות להתחיל את mens.

מינהל המזון והתרופות האמריקני מסדיר את כמות ההורמון הבטוח להישאר בבשר, הנקרא MRL, או רמת שרידי מרבי. איברים בעלי חיים, כגון כבד, מורשים גבוה MRLs מאשר בשר השרירים שלהם, כגון סטייק. ה- FDA קובע כי יש תקופת אפס הנסיגה, כלומר הבשר הוא בטוח לצריכה בכל עת לאחר ההורמונים מוזרקים. הורמונים אלה עשויים להיות מוכנס כמו כדורי לתוך האוזן של הבקר, מוזרק או להציב שלהם להאכיל.

התחלת ההתבגרות המוקדמת, שכיחות מוגברת של לידות תאומות ובעיות פוריות, נאשמו כולם בהורמונים בבשר. המתנגדים לשימוש ההורמונלי מעידים כי הורמוני גדילה אלה קשורים לסרטן, כגון סרטן השד והרחם, ובעיות התפתחותיות אצל ילדים. ה- FDA מכחיש כי כמות מיקרוסקופית של הורמונים בבשר הנצרך יכול לגרום לבעיות בריאות כגון אלה. השורה התחתונה נשארת לקנות אורגני אם זה חשש. USDA מוסמך בשר אורגני לא יכול להכיל כל הורמונים מלאכותיים, אנטיביוטיקה או כימיקלים מלאכותיים.

ההורמונים

קבוצות מושפעות

תוכן הורמונלי

שיקולים