היתרון של שמן קוקוס

שמן קוקוס אקסטרה בתולה משמש להגנה וריפוי העור החל מבפנים. שמן קוקוס אנטי בקטריאלי אנטי מיקרוביאלי ויש לו נוגדי חמצון הפועלים כדי להילחם בסימני ההזדקנות. השמן נספג בקלות לתוך העור בשל המבנה המולקולרי הקטן יחסית שלו. שמן קוקוס בעל מרקם חלק, משיי וריח עשיר, טרופי. זה מזין, מרפא ומרגיע לגוף ולפנים.

נכסים

שמן קוקוס מכיל שומנים רוויים כגון חומצה lauric, חומצה קפרילית וחומצה קאפרי. הוא מכיל גם כמויות גדולות של טריגליצרידים, חלבונים, נוגדי חמצון וויטמין E. חומצה לוריק וחומצה קאפרי הן אנטי בקטריאלי אנטי מיקרוביאלית. לדברי Coconut-Connections.com, אלה נוגדי חמצון להילחם את ההשפעות של ההזדקנות על ידי סיכול רדיקלים חופשיים שגורמים את רקמת החיבור בעור להתקשות. מבנה מולקולרי קטן של שמן קוקוס מאפשר ויטמין E וחלבון להצעיר ולהרגיע את העור.

אקנה

העור מפריש שמן באופן טבעי דרך בלוטות החלב. בלוטות אלה למנוע את העור מלהיות סדוק ויבש. כאשר בלוטות החלב הופכות עכבות על ידי זיהומים חיידקיים, התוצאה היא אקנה, אשר לעיתים קרובות מוביל אדמומיות ונפיחות כואבת. על פי Organicfacts.net, המאפיינים אנטי בקטריאלי נמצא שמן קוקוס, במיוחד מן הקפרי וחומצה lauric, לעזור לעצור את זיהומים חיידקיים. זה מאפשר לבלוטות לתפקד כראוי ולמנוע התפרצויות של אקנה.

עור יבש

כאשר העור הופך יבש, הוא חשוף לזיהום. בלוטות החלב לייצר שמן שמחזיק חיידקים מזיקים במפרץ תוך שמירה על חיידקים טובים. שמן קוקוס יש איזון ה- pH דומה באמצע שרשרת שרשרת חומצת שומן המשפיעה על השמן מופרש על ידי העור. לאחר להתקלח באמצעות סבונים יבשים או בר, העור שלך נמצא בסיכון גבוה יותר של יובש או זיהום בשל שמנים טבעיים נשטף משם. שמן קוקוס מחליף את השמנים הנחוצים ביותר של העור בזמן לחות ושמירה על ה- pH של העור באיזון הנכון.

הַדבָּקָה

אתה יכול להילחם ולמנוע זיהומים חיידקים ומיקרובי באמצעות שמן קוקוס על העור. זיהומים יכולים להיות מכוערים וכואבים. מזיהומים פטרייתיים וחיידקיים לאקנה, שמן קוקוס יכול לסייע בריפוי העור. לדברי ברוס פייף, שמן קוקוס יכול להילחם גזזת, אתלט של כף הרגל וזיהומים אחרים ביעילות. המאפיינים כי להילחם בזיהום על העור נוטה זהים עבור דלקות עור אחרות.

הְזדַקְנוּת

עור צעיר הוא גמיש, חזק וגמיש. במהלך הזמן, רקמות החיבור בעור להיפגע על ידי רדיקלים חופשיים. זה מוביל לאובדן גמישות והתקשות, וזה מה שמראה את סימני ההזדקנות. שמן קוקוס מספק נוגדי חמצון על ידי חודר את העור. זה מוביל לעור כי הוא אלסטי רך כי רקמת החיבור של העור מתחזקים. כתמים בכבד חום על העור המתרחשים ככל שאתה מתבגר הם תוצאה של חמצון של חלבונים ושומנים רב בלתי רוויים. שמן נוגד חמצון של תכונות שמן קוקוס יכול להאט את הופעתה של כתמים אלה על ידי חימצון חמצון.

על פי חיבור קוקוס, המונח “בתולה נוספת” מטעה לצרכנים. אתה בדרך כלל שומעים את המונח “בתולה נוספת” כאשר מתייחסים לשמן זית, אשר מן המקום המונח “שמן קוקוס נוספת בתולה” מושאל. “הבתולה” פירושה המוצר המקורי – במקרה זה שמן קוקוס שלא נגע, השתנה או שונה הרבה מהצורה המקורית שלו ולא hydrogenated. “אקסטרה בתולה” פשוט לא קיים כשמדובר שמן קוקוס. פשוט ופשוט, זה גם טהור ו untouched או שזה מעובד.

וירג ‘ין לעומת הבתולה