ילדים & קופסאות המלטה החתול

חתולים הם חיות מחמד נפלא כי תיצור רגעים חמים רבים וזיכרונות לאהוב לך ולילדים שלך. למרבה הצער, הם גם ליצור מאות קילוגרמים של פסולת מלוכלכת במהלך חייהם. כמה סוגים של טפילים, חיידקים, תולעים וזיהומים יכולים להיות מועברים לילדים, מבוגרים או חיות מחמד אחרות באמצעות חשיפה לקופסאות פסולת או פסולת. הסיכונים אינם בהכרח גבוהים עבור רוב האנשים, אך ילדים צעירים פגיעים יותר מאשר מבוגרים וילדים גדולים יותר למספר איומים בריאותיים אלה. טיפול נכון ומיקום של תיבות המלטה יכול לעזור למנוע בעיות.

טוקסופלזמה

Toxoplasmosis הוא זיהום הנגרם על ידי טפילקס Toxoplasma פרוטוזה, מה שהופך את ביתו במערכת העיכול של חיות נגועות ובני אדם. חתולים נגועים מבצבצים ביציות ביציות-פרוטוזואניות המצויות בקיר ציסטה – עם צואתן. שרפרף יכול להידבק לאחר תקופת הדגירה 24 שעות. זיהום טוקסופלזמוזיס יכול לגרום לתסמינים דמויי שפעת, אך יכול גם לגרום לזיהום במוח (כלומר, אנצפליטיס) אצל אנשים עם מערכת חיסונית בסיכון או אצל ילדים צעירים מאוד.

זיהומים בקטריאליים

סלמונלה, Campylobacter ומינים אחרים של חיידקים ניתן להעביר את השרפרף של החתולים. בליעה של הצואה על ידי ילדים צעירים, או העברת חומר צואה מן היד אל הפה, עלולה לגרום לשלשול אצל אנשים גם כאשר החתול הנגוע לא מראה שום סימפטומים של מחלה.

מיגרנס זחל עורית

מינים שונים של תולעי קרס מועברים מחתולים נגועים לאדמה חמה, לחה וחולית, שם מזינים הזחלים על חיידקים ועוברים את שני שלבי ההיתוך לפני הבקיעה. זחלים אלה, פעם בשלב השלישי זיהום, יכולים לחדור את השכבה החיצונית של העור האנושי אפילו שלם. הם נוסעים מתחת לעור, מעוררים גירוי ודלקת. למרות שהם חיים במערכות הלימפה והדם והריאות של החיות המארחות, הזחלים האלה חסרים את האנזימים הנכונים כדי לעבור מעבר לשכבות התחתונות של עור האדם. ילדים נראים יותר פגיעים למצב זה מאשר מבוגרים.

ויסקראל (גוף) ועין (עין) לרבאל מיגראנס

חתולים נגועים על ידי מינים שונים של תולעים עגולות יכול להעביר את הטפילים לבני אדם. ביצים מועברות על ידי חומר צואה שנבלע, ואז בוקעות בתוך הגוף. הזחלים נעים דרך איברים פנימיים שונים ויכולים לפעמים למצוא את דרכם אל העיניים או אל המוח. למרות נדירים, במיוחד באזורים nontropical, המחלה יכולה להיות חמורה והוא יכול לגרום לעיוורון או בעיות נוירולוגיות חמורות.

היגיינת ארגז החול

Toxoplasmosis ו migrans הזחל יש תקופות הדגירה של אחד עד יומיים לאחר מופרש על ידי החתול, במהלך תקופה זו הביציות או הזחלים להתפתח בשלבים זיהומיות שלהם. קח את קופסת המלטה מדי יום כדי למזער את הסיכון לחשיפה. לשטוף את תיבת המלטה ביסודיות עם אקונומיקה מדולל או ניקוי פעם בשבוע. תמריץ נוסף לשמור על תיבת המלטה מנוקה היטב היא כי חתולים עם תיבות המלטה מלוכלכים נוטים יותר למצוא מקומות אחרים, נקי יותר לטפל בעסק שלהם. השתמש מחצלות המלטה בכניסה / יציאה או סביב התיבה כדי לעזור להסיר פסולת מן הכפות של החתול כשהיא מתרחקת מן תיבת המלטה. נקה או לטאטא את השטיח ואת האזור הסובב מדי יום כדי למזער מעקב של פסולת סביב הבית.

ילדים צעירים הם סקרנים ולא צריך לגשת אל תיבת המלטה. מניחים את תיבת המלטה מחוץ להישג ידם. אתה יכול למקם את התיבה מעבר לשער ילדים, מאחורי דלת סגורה עם דלת חיית מחמד מובנית או על שולחן ומרחק של ידיים זעירות. כמו כן, לשמור את תיבת מחוץ להישג ידם של כלבים שעשויים להיכנס לתוך המלטה ולאחר מכן להפיץ אותו דרך הבית.

מיקום ארגז החול

ילדים צעירים נמצאים בסיכון גבוה יותר מאחרים לזיהום מבזבוז חתולים, והם בדרך כלל פחות אחראים על השתתפות יומיומית נכונה בתיבה המלטה והסביבה. אל תקצה את האחריות לילדים קטנים יותר. יש מבוגר או נער נוטים חובה המלטה.

ילדים וקופסאות ארגז חול