כאבי גב ופעילות גופנית עם זיהום בכליות

פעילות גופנית עם זיהום בכליות עשויה להקל על הכאב לך ברגע שתתחיל בטיפול רפואי. פעילות גופנית משחררת אנדורפינים בגוף, שהם רוצח הכאבים הטבעי של הגוף. לא כל התרגילים, עם זאת, טובים לכאב בגב אתה חווה עם זיהום בכליות. התמקד בבחירת תרגילים בעלי השפעה נמוכה וקלים על הגב כדי להקל על הכאב. ודא שיש לך אישור מהרופא לפני תחילת כל משטר תרגיל תוך התאוששות מדלקת בכליות.

שחייה

שחיה היא נמוכה השפעה הכוללת אמון הגוף. הגוף שלך הוא יותר נייד במים ופעילות גופנית פחות כואבת. זה עוזר לאנשים עם זיהום כליות נאבקים עם כאב. לשחות לאט לאט בבריכה של המרכז הקהילתי שלך. לחלופין, הצטרף למעמד אירובי במים. סוג זה של הכיתה כרוך נמוך השפעה כוח תרגילי אימון, כגון תלתלים biceps, עיגולי ידיים, מרים את הרגל ואת שרירי התלתלים triceps.

רכיבה על אופניים נייחים

אופניים נייח הוא עוד אפשרות השפעה נמוכה אם אתה מתמודד עם זיהום בכליות. סוג זה של פעילות גופנית לוקח לחץ על הגב. אם אתה לא נהנה לעבוד בחוץ, לרכוב על אופניים בגובה הקרקע בחוץ. הימנע הגבעות ואת מדרונות. הילס לשים את הלחץ על הגב, אשר יכול לגרום לכאבי גב מדלקת כליה גרוע.

מאמן אליפטי

מאמן אליפטי מומלץ כאב בגב בגלל תנועה חלקה. תנועה זו לא תגביר את הגב כמו תרגילים אחרים. מאמן אליפטי גם משתמש בזרועות שלך, אשר מאפשר לך כוח הרכבת במהלך פעילות אירובית. בעת שימוש במאמן אליפטי, אין להטות את המכונה. באמצעות מאמן אליפטי עם שיפוע עלול לסנן את הגב ולעשות כאב בכליות גרוע יותר.

מתחמם

לפני הפגישה שלך השפעה נמוכה האימון, לא לשכוח להתחמם. זה ימנע פגיעה נוספת ולעזור להפחית כאבי גב. ללכת על פני השטח ברמה של כחמש דקות. אתה גם יכול למתוח את שרירי הגב. נסה את הברך אל החזה למתוח. שכב על הגב. לכופף את הברכיים קלות. מניחים את שתי הידיים מאחורי הברך הימנית ומביאים את הברך אל החזה. החזק כמה סעיפים ולשחרר את המתיחה. חזור על זה על הברך השמאלית.