לעשות אוכמניות לגרום לך לרדת במשקל?

אוכמניות, תותים ופטל עקבות המוצא שלהם לתזונה האינדיאנים, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. אכילת אוכמניות לא יגרום לך לרדת במשקל, בכל פעם שאתה אוכל מזון, אתה נותן קלוריות הגוף שלך. עם זאת, אוכמניות הם פרי דל קלוריות המשפר את התזונה היומית שלך. אכילת אוכמניות במקום חטיפים משמינים יותר חותך את הקלוריות שאתה מקבל מהתפריט שלך.

יסודות

אוכמניות וגרגרים אחרים הם מקור טוב של סיבים תזונתיים, ויטמין C ואשלגן. רוב פירות יער לתת לך בין 50 ל -100 קלוריות למנה. לדברי איגוד אוכמניות פלורידה האגודה, אוכמניות עשוי גם לשפר את הבריאות שלך. אוכמניות עשירות בחומרים נוגדי חמצון, אשר להילחם רדיקלים חופשיים, זה עשוי להפחית את הסבירות כי תקבל סרטן ומחלות אחרות. אוכמניות יכולות גם להכיל תרכובות שמפחיתים את הסיכון למחלות לב ושבץ, לעזור לגוף להיאבק בזיהום ולעודד חזון וזיכרון טובים יותר.

קלוריות וחומרים מזינים

מנה אחת בגודל של אוכמניות הוא שווה ל 1/2 כוס. אוכמניות כל כך נמוך קלוריות, אפילו הכפלת גודל המשרתים לא ישבור את הדיאטה שלך. כוס אחת של אוכמניות יש רק 80 קלוריות. בהתבסס על דיאטה 2,000 קלוריות, אתה גם מקבל 15 אחוז מהערך היומי שלך, או DV, של סיבים תזונתיים 30 אחוז של ויטמין C. גרגרים אחרים הם גם קלוריות חסכני: כוס תותים פרוס נותן לך 50 קלוריות, ואת אותו חלק של פטל או פטל נותן לך רק 60 קלוריות.

חטיף חכם יותר

אוכמניות וסוגים אחרים של פירות הם בחירות בריאות כאשר האנרגיה שלך היא נמוכה. בחר חטיפים המכילים לא יותר מ -100 קלוריות אם אתה מנסה לשמור על המשקל שלך תחת שליטה. ירקות טריים, פופקורן באוויר, חטיפי דגנים מופחתים וחטיפי חלב דלי שומן כגון יוגורט וגבינה מכינים חטיפים טובים. 4-oz. מנה של יוגורט רגיל, ללא שומן, עם 1/4 כוסות אוכמניות במשקל ימינה ב 90 קלוריות.

איך הרזיה עובד

אין פירות, ירקות או מזון אחר יש את היכולת להגביר את חילוף החומרים שלך. ירידה במשקל כאשר אתה לשרוף יותר קלוריות ממה שאתה לצרוך. באמצעות מחשבון קלוריות יכול לתת לך מושג גס של כמה אתה אוכל כל יום. לדוגמה, נקבה בת 35, 5 מטר, 6 אינץ ‘גבוה ששוקל 160 ק”ג. סביר שצריכה סביב 1,727 קלוריות ביום, אם היא מקבלת מעט או ללא פעילות גופנית. זה מכניס את מדד מסת הגוף שלה ב 25.8, אשר עצות לה טווח עודף מעט. קצוץ קלוריות מהתזונה על ידי החלפת מזון בריא, דל קלוריות, דל שומן עבור חטיפים מעובדים, ממתקים ומזונות שומניים יכול לעשות הבדל איטי, בטוח במשקל שלך.