על סוגים שונים של סוליות נעלי ספורט

אל תחרה רק כל נעלי ספורט עבור הספורט שלך של בחירה, את הסוליות של נעלי ספורט מציעים הספציפי הספורט פונקציות שיכולות לעזור לשפר את הביצועים שלך. תכונות טכניות וסגנון עיקריות כוללות הבדלים המתיחה, גמישות, משקל ואפילו רכיבים נשלפים.

נעלי טיולים

הסוליות של נעלי הליכה עשויות להתמודד עם השטח סלעי יש רמות שונות של נוקשות. בדרך כלל עשוי גומי, כפות להשתנות על ידי דפוסי ועומק של lugs, שהם החריצים בחלק התחתון של הבלעדית כי להציע בסיס מאובטח יותר על משטחים מחוספס. מאוד עמוק lugs לאפשר את רוב המתיחה ו רדודה יותר או רווח רחב lugs מציעים פחות אחיזה. אתה יכול גם למצוא הבלעדית העקב הרים, קרא העקב הפסקה. זה נועד לצמצם את הסיכוי של הזזה בעת הליכה על ירידות תלולות. סוליות נעלי הליכה הם בדרך כלל החזק ביותר ואת קשיח של סוליות נעל אתלטי, אבל מציעים הקליטה זעזועים מקסימלית.

נעלי כדורסל

הסוליות של נעלי כדורסל הם שטוחים למדי עשוי גומי. רובם רחבים יותר ויש להם דפוס אדרה חרוט כדי לשפר את יציבות המתיחה מהירה pivots, מתחיל ו מפסיק. Soles על נעלי כדורסל מקורה עשויים לעתים קרובות של גומי דק, על מנת להפוך אותם קל יותר לתנועה מהירה יותר, בעוד סוליות חוצות הם עבים יותר להיות עמיד. סוליות נעל כדורסל בדרך כלל מציעות ספיגת זעזועים מקסימלית וגמישות מתונה בהשוואה לסוגים אחרים של סוליות נעליים אתלטי.

כדורגל סוליות

את הסוליות של כדורגל cleats יש חתיכים כדי לשפר מתיחה כאשר פועל על שדות דשא. אלה חתיכים עשויים להיות יצוק על הנעל כמו חלק קבוע של הבלעדית או שהם עשויים להיות ניתוק. את חתיכים עשויים בדרך כלל משלושה חומרים – פלסטיק, גומי או מתכת. כמה ליגות לאסור עצות מתכת, כדי להיות בטוח לבדוק עם הנחיות הצוות שלך. ישנם שלושה סוגים של חתיכים: חתיכים חרוטי, אשר מספקים יציבות יותר, חתיכים blade, אשר יכול לתת יותר המתיחה ואת המהירות, ואת האדמה קשה חתיכים עבור משטחים מוצקים יותר. סוליות נעל כדורגל מציעים גמישות מתונה וקליטת זעזועים.

נעלי ריצה

המינימליסטי ריצה נעל הבלעדית היא מגמה חדשה בספורט. הגומי על סוליות מינימליסטי עשוי להיות דק כמו 3 מ”מ והוא גמיש מאוד. תומכי מינימליסטי פועל סוליות הנעל לומר כי הגמישות המוגברת של סוליות אלה מאפשר יותר heelstrike טבעי, אבל מציעים את הריפוד הכי פחות השפעה. מינימליסט סוליות הנעל גם לבוא מעט גומי עבה הבלעדי עבור הכביש פועל, אבל הבלעדית היא עדיין הרבה יותר גמישה וקל משקל לעומת סוליות נעלי הריצה המסורתיות ומציע ספיגה יותר. לבסוף, סוליות נעל ריצה שובל מציעים סוללה עבה יותר סלעי יותר להגנה תחתית נוספת וקליטה השפעה מקסימלית.

נעלי טניס

הסוליות של נעלי טניס יש משטח חלק יותר, שטוח יותר לעומת סוליות של נעלי אתלטי אחרים להציע השפעה קליטה מינימלי לעומת כדורסל או נעלי הליכה. הסוליות של הנעליים האלה משתנות בהתאם לסוג בית המשפט שבו הם נועדו להיות שחוקים. אלה מבוצעים עבור בתי המשפט בטון יש את הבלעדית העבה ביותר ואת הדגם אחיד, האריה על הבלעדי עבור המתיחה במהלך קדימה, אחורה תנועות לרוחב. נעליים עבור בתי המשפט טיט הם לעתים קרובות קל ולא עמיד כמו אלה שנעשו עבור בתי המשפט בטון עשוי תכונה דפוס אידרה רדודה יותר. לבסוף, נעליים שנעשו עבור בתי המשפט מקורה הם הכי קל וגמיש. יש להם את הבלעדית החלקה ביותר, כך שהם לא ידבקו ברצפה במהלך תנועות לרוחב או נזק או להשאיר סימנים על המגרש.

גולף סוליות סוליות נעל גולף יש זעזוע זעזועים זעירה וגמישות לעומת כדורסל או נעלי כושר מסורתיות. הם זמינים עם קוצים מתכת, קוצים רכים או ללא קוצים. קוצים מתכת הם בדרך כלל נשלף ולשפר יציבות המתיחה על שטח רטוב או לא סדיר. אלה סוגים של כפות spiked אסורים לעתים קרובות עבור כולם, אבל גולף מקצועיים כפי שהם יכולים לפגוע ירוקים כמובן. קוצים רכים יכולים גם לנתק את הסוליות ולהציע מתיחה מתונה. נעלי גולף ללא דופי יש מובנה גומי nubs על סוליות הנעליים אינם ניתנים להסרה. הם מציעים מעט יותר מתיחה מאשר נעלי רחוב.

נעלי גולף