אתה יכול להגדיל את גודל השד עם דיאטה?

גודל השד נקבע במידה רבה על ידי נטייה גנטית ותנודות הורמונליות לאורך החיים. שימוש בשינויים תזונתיים יכול לעזור להגדיל את גודל השד שלך מעט עשוי להיות מספיק שינוי כדי לרצות אותך. שינוי הדיאטה שלך היא חלופה בטוחה יותר וזולה לבחירת ניתוח השד שיפור. תזונה עשירה בשומנים בריאים תגרום לך לקבל קצת משקל, אשר יכול להגדיל את גודל השדיים באופן טבעי.

הגדל את צריכת השומנים והשומנים הבריאים. אכילת דיאטה המורכבת שומנים בריאים יכול לעזור לך לעלות במשקל. בגלל השדיים עשויים שומן ורקמות שריר, הגדלת יחס השומן בגוף יגדיל את גודל השד. למרבה הצער, אתה לא יכול לבחור איפה השומן בגוף ילך אז אתה עלול למצוא עלייה בגודל הירכיים שלך, הירכיים והמותניים, כמו גם את השדיים. שומנים בריאים כוללים אבוקדו ושמן אבוקדו, זיתים ושמן זית, אגוזים, זרעים ודגים שמנים כמו הרינג.

לאכול מוצרי סויה. פולי סויה מכילים ריכוז גבוה של phytoestrogens, אשר לחקות את המאפיינים של אסטרוגן בגוף. אסטרוגן אחראי על השמנת השדיים במהלך המחזור החודשי. בחר מוצרים מבוססי סויה כגון פולי סויה, אדמס, חלב סויה ומוצרי בשר מזויפים.

בחר ירקות ופירות עשירים phytoestrogens. למרות מוצרי סויה יש את הריכוז הגבוה ביותר של phytoestrogens, אתה עדיין יכול למצוא ריכוז נמוך יותר פירות וירקות כגון גזר, סלק, דובדבנים ו yams.

השתמש עשבי תיבול. הוסף עשבי תיבול שלך או באמצעות בישול או בצורת גלולה. עשבי תיבול כגון בר פראי, chasteberry ו חילבה מכילים הן phytoestrogens ומאפיינים המסייעים retrain בריא רקמות השד.