הם טיפות עיניים בטוח לילדים?

טיפות עיניים מאפשרות משלוח ישיר של תרופות לעיניים ללא תופעות לוואי אפשריות שעלולות להתרחש עם תרופות אוראליות. טיפות עיניים הם הצורה המועדפת של משלוח תרופות עבור מגוון רחב של מחלות עיניים, אבל ההורים לפעמים לדאוג אם הם בטוחים לילדים. כאשר מנוהל כראוי ומשמש כפי שנקבע או מכוונת, טיפות עיניים הם בדרך כלל צורה בטוחה של משלוח תרופות לילדים. שוחח עם הרופא של ילדך אם יש לך שאלות על מתי ואיך להשתמש בבטחה טיפות עיניים.

טיפות אלרגיה לעיניים

סוגים שונים של טיפות עיניים ניתן להשתמש בילדים לטיפול סימפטומים של אלרגיות בעין, כגון גירוד, אדמומיות וגירוי. דמעות מלאכותיות, אשר ניתן להשתמש בהם ילדים בכל הגילאים, לספק הקלה זמנית על ידי שטיפה אלרגיה-מפעילה חומרים מן העיניים. מותגי ללא שמרנות זמינים אם זה חשש.; טיפות עיניים המכילות decongestants, antihistamines או שניהם זמינים גם על הדלפק. טיפות עיניים מרשם עשוי להיות מומלץ אם הילד שלך יש תסמינים חמורים, אלרגיה מתמשכת העין. מגבלות הגיל על סוגים אלה של טיפות עיניים אלרגיות שונות, בהתאם לתרופה וניסוח. עבור טיפות עיניים ללא מרשם, אל תשתמשו בילד צעיר מהמצוין בתווית המוצר. השתמש טיפות עיניים מרשם רק עבור הילד עבורם הם היו שנקבעו, ולנהל באופן ספציפי בהתאם להוראות.

טיפות אנטיביוטיות

מרשם אנטיביוטי טיפות עיניים משמשים לטיפול זיהומים בעין חיידקים אצל ילדים ומבוגרים. יש לזכור, עם זאת, כי רוב המקרים של עין ורוד אצל ילדים הם בשל זיהום ויראלי אינם דורשים טיפול אנטיביוטי. הגיל המאושר על ידי ה- FDA לשימוש בטיפות עיניים אנטיביוטיות משתנה, בהתאם לתרופה הספציפית בטיפות. רובם מאושרים לשימוש בילדים מעל גיל שנה או שנתיים, אם כי חלקם מאושרים לתינוקות צעירים ואחרים מומלץ רק לילדים מעל גיל 6. טיפות עיניים אנטיביוטיות עלולות לגרום לתגובה אלרגית אצל ילדים מסוימים, לצד אפשרי אחר אפקטים, אשר תרצה לדון עם הרופא שלך.

סוגים אחרים של טיפות עיניים

ילדים עם מחלות עיניים פחות שכיחות – כגון עיניים עצלות או אמבליופיה, וגלאוקומה ילדים – מטופלים לעיתים קרובות בטיפות עיניים מרשם ובצורות אחרות של טיפול. מומלץ להשתמש בטיפות עיניים לזמן קצר או לטווח ארוך, ובחירת התרופות תלויה במצבו של הילד ובהתקדמותו. הגבלות גיל ותופעות לוואי אפשריות שונות בהתאם לתרופה בשימוש. רופא העיניים של הילד שלך ידון היתרונות הפוטנציאליים והסיכונים של תרופות אלה, ותופעות לוואי להיות ערני.

ניהול בטוח

חשוב לעקוב אחר אמצעי זהירות מסוימים בעת מתן טיפות עיניים לעיני הילד. האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים ממליצה על הצעדים הבאים: – לחמם את התרופה בידיים שלך אם היא הייתה במקרר; – שטפו את הידיים במים וסבון – שטפו את כל העיניים של ילדכם בחום נקי ונקי , מטלית לחה. נגב בצד האף של העין כלפי חוץ. ייתכן שיהיה עליך להשאיר את המטלית על העין של הילד למשך דקה או שתיים אם יש קרום כבד; – לשכב את הילד על הגב עם כרית מתחת לכתפיו כך ראשו מוטה מעט לאחור. ילדך יביט למעלה אל הצד הנגדי. לאחר אדם אחר להחזיק צעצוע האהוב במקום זה ינחה את הילד שלך להסתכל בכיוון הרצוי יכול להיות מועיל עם ילדים צעירים. – – שאר את פרק כף היד על המצח של הילד. זה יהיה יציב את היד שלך כדי שתוכל לקבל את התרופה לתוך העין, יכול לעזור למנוע ממך בטעות דופק את העין של הילד שלך אם היא מתחילה מהומה.: – להנמיך את המוליך עד סנטימטר מן העין של הילד ולשחרר את התרופה לתוך העפעף התחתון. אין לגעת במוליך אל העין או אל העור הסובב.

שיקולים

שוחח עם הרופא שלך אם לילדך יש בעיה בעין, שלדעתך עשויה לדרוש טיפות עיניים. היא יכולה לייעץ לך אם הילד שלך צריך להיראות, להמליץ ​​על אפשרויות הטיפול, וכן להעביר את כל אמצעי הזהירות בטיחות עליך לעקוב. לדוגמה, עשויים להיות שיקולים מיוחדים לשימוש בטיפול בעין אצל ילדים המרכיבים עדשות מגע. חפשו טיפול רפואי מיידי אם ילדכם מתלונן על ראייה מטושטשת או על שינויים חזותיים אחרים, או נפגע מפציעה בעין, נבדקה על ידי: Tina M. St. John, M.