יכול לרקוד במשך 30 דקות ביום לעזור לך לרדת במשקל?

ריקוד הוא בחירה מצוינת של פעילות גופנית לירידה במשקל, כמו גם עבור גורם כיף שלה כמו קלוריות אתה לשרוף. עם זאת, 30 דקות של תרגיל מתון כל יום רק רק עונה על המלצות מקצועיות לבריאות היומיום, אם אתה רוצה לרדת במשקל, אתה כנראה צריך לשים זמן ריקוד יותר או את העוצמה שלך. מעקב אחר צריכת הקלוריות שלך יכול לעזור לך להגיע לירידה במשקל שלך מהר יותר.

ככל שאתה יותר קלוריות לשרוף, מהר יותר תוכל לרדת במשקל. בעוד כמה גורמים אשר קובעים את שריפת הקלוריות שלך הם לגמרי או חלק מהשליטה שלך בכל רגע אחד – כגון גיל, מין הרכב הגוף – אתה יכול לשלוט על הבחירה שלך ריקוד ואיך אתה מאוד לרדוף את זה. ככלל, ריקוד מהיר יותר, נמרץ יותר – כגון כיתת בלט מאתגרת או טוויסט – יכול לשרוף כמות כפולה של קלוריות כמו ריקודים איטיים יותר כמו הוואלס.

ירידה במשקל היא עניין של שריפת קלוריות יותר באמצעות פעילות גופנית מאשר אתה לוקח מן הדיאטה שלך. לשרוף 3,500 קלוריות יותר ממה שאתה צרכו, ואתה תהיה איבדה קילוגרם של משקל. על פי נתוני הרווארד בריאות פרסומים, שריפת כי קלוריות רבות יכול לקחת בין 7 ל 11 שעות של ריקודים או ריקוד מרובע. דיאטה בריאה, פיקוח יבטיח כי אתה ניזון היטב, אבל עדיין לשמור עליך מ מספיק קלוריות כדי לשלול את כל הריקודים שאתה פשוט עשה.

קלוריות שנשרפו

דיאט Matters, מדי