אתה יכול לשלוט במשקל במשקל בגיל המעבר עם תוספי?

במהלך גיל המעבר הגוף שלך מאט את הייצור של אסטרוגן הורמוני מין אחרים, אשר יכול לגרום לך לעלות במשקל. ייתכן שתוכל למנוע חלק במשקל זה על ידי הוספת אסטרוגן לחקות צמחים ספקים לתזונה שלך, בעצם משכנע את הגוף שלך כי זה עדיין לייצר מספיק אסטרוגן. מקורות צמח של תוספי צמחים כדי לשלוט במשקל במהלך גיל המעבר הם בדרך כלל בטוחים כאשר נלקח במינונים סבירים, והם מציעים יתרונות תזונתיים רבים, יותר מדי. אלה תרכובות phytoestrogen (lignans ו isoflavones) נמצאים בפירות וירקות רבים, אבל כמה מקורות טובים יותר מאחרים.

קח פלפל קאיין, ג’ינסנג או כחול אצות ירוק (spirulina) ספקים. אלה תוספי צמחים להגביר את חילוף החומרים שלך, שריפת יותר קלוריות ללא צורך לשנות את שגרת האימון הנוכחי שלך.

הוסיפו תה שחור או תה ירוק לתזונה היומית שלכם. תוספי מזון אשר מספקים מינונים גדולים של תרכובות phytoestrogen למצוא תה קל לקחת. אתה צריך לשתות 5 עד 10 כוסות תה ביום כדי לקבל את אותו אפקט, כך תוספי עבודה לעבוד טוב יותר כדי לעזור לך לשלוט במשקל שלך במהלך גיל המעבר.

הוסף זרעי פשתן טריים אל התזונה היומית שלך. על פי מקרים קליניים ב מטבוליזם מינרליים עצם, זרעי פשתן יש את הכמות הגבוהה ביותר של phytoestrogen של כל מקורות הצמח נבדק. אתה צריך לצרוך 1/8 ל 3/8 של כוס בכל יום, על פי GoldenFlax.com. מפזרים אותו על יוגורט, דגנים או סלטים, ומוסיפים אותו לחמניות ופנקייק. שמן פשתן ספקים אינם מכילים את אותה כמות של lignans.

לאכול מנה אחת או יותר של תותים, חמוציות או אוכמניות בכל יום. אלה מזונות ארוזים תזונה גם גבוהה phytoestrogens ו lignans, מציע לך את ההגנה של תרכובות מחקה אסטרוגן בכל המשרתים.