סלט סרטן תזונה

סלט סרטן, בדרך כלל תערובת של בשר סרטנים, זיתים, סלרי, בצל ירוק, מיץ לימון ומיונז – למרות מתכונים משתנים מאוד – נחשב צלחת הומסטיל משמש בדרך כלל כמו ציפוי למיטה של ​​חסה או כריך לבבי מילוי. בעוד גבוה למדי קלוריות ושומן, סלט סרטן מספק חלבון באיכות גבוהה וויטמינים ומינרלים רבים.

A 7.8-oz. מנה של סלט סרטן מכיל 298.5 קלוריות, כמו גם 16 גרם של שומן. ניתן להפחית את השומן בסלט זה באופן משמעותי על ידי שימוש בסוגים שונים של מיונז דל שומן או לא שומן או החלפת מיונז עם יוגורט ללא שומן או שמנת חמוצה שומן מופחת, מיונז ללא שומן מוסיף שום שומן למתכון, בעוד שמנת חמוצה שומן מופחת מספק 3 גרם של שומן לכל 2 כפות. מָנָה. מנה אחת של סלט סרטן יש גם 12.6 גרם של פחמימות ו 26.2 גרם של חלבון. צריכת חלבון מאכלי ים עשויה לתאם את השכיחות של שגדון. משתתפי המחקר – גברים בגיל העמידה, גברים סינים – הראו סיכון גבוה יותר לגדילה על פי מחקר שפורסם בגיליון ינואר 2011 של כתב העת “תזונה, מטבוליזם ומחלות לב וכלי דם”. יש צורך במחקרים נוספים כדי לקבוע אם הממצא הזה מתורגם למבוגרים אחרים ולרקע אתני.

אכילת סלט סרטן נותן לך גישה 2 גרם של סיבים, אם כי אתה צריך 25 עד 38 גרם של סיבים ליום אם אתם אוכלים 2000 קלוריות דיאטה. אתה יכול להגדיל את צריכת הסיבים שלך על ידי אכילת סלט סרטן על מצע של חסה. באמצעות סלט סרטן כמו סנדוויץ ‘ממלא על לחם מחיטה מלאה גם מגביר את צריכת הסיבים שלך.

לאכול מנה של סלט סרטן, ואתה מספק את הצורך היומיומי שלך סלניום, מינרל אשר ממלא תפקיד קריטי בהפקת נוגדי חמצון על בסיס דיאטה 2,000 קלוריות. אתה גם לקחת 54 עד 75 אחוזים של צריכת היומי המומלץ של אבץ, כמו גם 30.8 אחוזים של הזרחן שאתה צריך כל יום. בנוסף, מנה של סלט סרטן משמש עד 15 אחוזים של אשלגן ו 3 אחוזים של מגנזיום הגוף שלך צריך.

סלט סרטן הוא מקור מצוין של ויטמין B-12, אשר מספק 500 אחוז של צריכת היומי המומלץ. ויטמין B-12 בסלט סרטן שומר על העצבים שלך בריא. כל מנה גם מספק 25 עד 28.5 אחוזים של ניאצין ו 18.8 ל 24.6 אחוזים של ויטמין A אתה צריך כל יום. תוכלו גם לקבל 16 אחוז של חומצה פולית מומלץ – להוסיף סלט סרטן לתזונה אם אתה בהריון כדי לעזור לך לשפר את זה מזין חיוני שיכול למנוע סוגים מסוימים של מומים מולדים.

הימנע מאכילת סלט סרטן אם יש לך מצב לב או יתר לחץ דם – מנה אחת יש 985.6 מ”ג של נתרן, חלק ניכר של הסכום המוצע עבור הצריכה היומית. אנשים בריאים יכולים לצרוך עד 2,300 מ”ג של נתרן ליום, אם כי איגוד הלב האמריקני מציע להגביל את צריכת הנתרן ל -1,500 מ”ג, אם הבריאות שלך או שיש לך תנאים רפואיים בסיסיים. אתה גם לקחת 93.7 מ”ג של כולסטרול בחלק של סלט סרטן, להגביל את הצריכה של כולסטרול תזונתי ל 300 מ”ג ליום.

תזונה בסיסית

סִיב

מינרלים

ויטמינים

שיקולי בריאות