עוף piccata מידע תזונה

עוף פיקאטה הוא מאכל איטלקי מסורתי הכולל כרוב פרוסות חזה עוף דק וקל ציפוי אותם עם קמח מתובל. את הבשר הוא מוקפץ אז מוגש עם רוטב יין או מרק, מיץ לימון, פטרוזיליה ולפעמים צלפים מעורבים לתוך טפטוף פאן. המנה היא בדרך כלל גבוהה בשומן, קלוריות ונתרן. לקבלת גרסה בריאה יותר, להכין piccata עוף בבית עם דל שומן, נתרן נמוכה החומרים.

מסעדה בסגנון

מנה טיפוסית של piccata עוף במסעדה עשויה להכיל כמעט 1,400 קלוריות, עם 48 גרם של שומן רווי. איגוד הלב האמריקני מזהיר כי מבוגרים בריאים לא צריכים לצרוך יותר מ -15 גרם של שומן רווי במשך כל היום. בנוסף, מסעדה בסגנון של עוף piccata יכול להכיל כמו 730 מיליגרם של נתרן, סכום זה כמעט 32 אחוזים של 2,300 מיליגרם רוב האנשים צריכים להגביל את עצמם היומי. כל מנה גבוהה גם בפחמימות, עם כ 72 גרם לכל entrée.

הקצאות קפואות

מותגים מסחריים של piccata עוף קפוא עשוי להיות כ 270 קלוריות בכל מנה 151 גרם. מתוך סך זה, כמו 66 אחוזים – 180 קלוריות, או על 20 גרם – עשויים להיות תרמו על ידי שומן, כולל 11 גרם של שומן רווי. עוף קפוא piccata עשוי להיות מקור טוב של ויטמין C, אבל זה גם גבוה נתרן, עם כ 590 מיליגרם למנה ו 75 מיליגרם של כולסטרול. המבוגר הממוצע צריך לא יותר מ -300 מיליגרם של כולסטרול ביום, אכילת piccata entrée עוף קפוא טיפוסי יספק 25 אחוז של מגבלה זו.

מתכונים ביתיים מסורתיים

לדברי השף הטלוויזיוני והסופר, ג’אדה דה לורנטיס, גרסה ביתית קלאסית של עוף פיקאטה שהוכנה עם חמאה ושמן זית כתית מעולה, מקבלת 83% מסך 388 הקלוריות שלה משומן – 36 גרם של שומן כולל וכ -14 גרם של שומן רווי. הוא מכיל גם 84 מיליגרם של כולסטרול – 28% מהגבול היומי של מבוגר – וכ- 372 מיליגרם של נתרן. עוף piccata תוצרת בית עשוי להיות סביב 13 גרם של חלבון, או 23 אחוז של חלבון היומי של האדם דרישה 28 אחוז של אישה.

בריא תוצרת בית

עבור מתכון piccata עוף תוצרת בית המכיל רק 191 קלוריות, 4 גרם של שומן סה”כ 1 גרם של שומן רווי למנה, המומחה תזונה ד”ר טימותי ס הרלן מציע להשתמש רק חלק קטן של חמאה ושמן זית שנקרא piccata המסורתית מתכונים. התבשיל המוגמר מכיל פחות כולסטרול – 69 מיליגרם – וכמות חלבון גבוהה יותר ב -27 גרם בכל מנה). עוף התרנגולת של הרלן עדיין גבוה בנתרן, עם 491 מיליגרם למנה, אך משתמש במרק נמוך או ללא נתרן ואת השמטת מלח הוסיף יכול להביא את הסכום הכולל אפילו יותר.