אתה יכול להאכיל תינוק חלב חלב קר?

הבעת חלב אם עם משאבה יכולה לספק לאמהות את חלב השד הדרוש להאכיל את התינוק לאחר חזרתן לעבודה או בעת היציאה. אמהות מסוימות מחליטות לשאוב ולהאכיל את התינוק רק חלב, מבלי להאכיל את התינוק על השד. חלב אם יכול להיות מחומם, ולכן זה יותר תואם את טמפרטורת הגוף הטבעי של אמא כפי שהוא יוצא, או שזה יכול להיות נתון קר. ילדים מדווחים כי תינוקות רבים אין שום בעיה לשתות חלב קר.

להפשיר חלב אם אם קפוא בעבר. חלב אם ניתן להקפיא עד שלושה חודשים אם הניח בחלק האחורי של המקפיא, מציין אתר האינטרנט של רופא המשפחה. כדי להפשיר, מניחים את מיכל החלב הקפוא בקערה של מים חמים אך לא חמים. לחלופין, אתה יכול למקם אותו במקרר במשך 24 שעות להפשיר.

יוצקים חלב חלב, מופשר, לתוך הבקבוק. אם התינוק מוזן גם בשד, זה עשוי לעזור לקבל בקבוק זה בצורת יותר כמו השד כדי למנוע בלבול התינוק.

שבי על כיסא נוח בזמן החזקת התינוק שלך. תציע לה את בקבוק החלב הקר. לחלק מהתינוקות אין בעיה לשתות חלב קר, אם כי התינוק לא יכול לקבל אותו בקלות, אם התינוק דוחה את החלב הקר ומסרב להאכיל, נסה להריץ אותו מתחת למים חמים למשך דקה כדי לקרר את הצמרמורת. תינוק המשמש לחום או לחום טמפרטורת הגוף עשוי להזדקק על ידי הפחתה הדרגתית של טמפרטורת החלב לאורך זמן.