האולטימטיבי נגד

יצרני ציוד התעמלות נמצאים על ציד מתמיד כדי לשפר את המוצרים שלהם ולהפוך אותם לבלוט מן השדה. נאוטילוס, המפיק של מכוני כושר בופלקס, אינו שונה. האולטימטיבי 2 החליף את חדר הכושר האולטימטיבי Bowflex Ultimate, המציע את כל התכונות אותו בתוספת כמה שדרוגים מן המודל לשעבר, מספיק כדי להצדיק טיול מחיר ניכר.

גודל

Bowflex Ultimate הוא 83 ס”מ גבוה, 50 אינץ ‘רחב ו 90 ס”מ. האולטימטיבי 2 הוא קצר מעט וצר, אבל קצת יותר, על 82 ס”מ גבוה, 46 אינץ ‘רחב 92 אינץ’ ארוך.

הִתנַגְדוּת

הן Ultimate ו Ultimate 2 לבוא עם 310 £. של התנגדות כוח רגיל רוד, עם שדרוג אופציונלי לסך של 410 ק”ג. האולטימטיבי 2 משפר את שני הגלגלים של המיקום האולטימטיבי עם מערכת גלגלת בעלת חמישה מיקומים. מערכת גלגלת האולטימטיבי 2 יש גם עודכנה, כך שאתה לא צריך למקם מחדש את הכבלים בתדירות כפי שעשית עם Ultimate המקורי.

מחיר

החל במאי 2010, Ultimate 2 קמעונאית עבור כ 2,500 $. את Bowflex Ultimate, עכשיו הופסק כדי לפנות את הדרך עבור Ultimate 2, retailed עבור כ 1,900 $ כאשר עדיין בייצור.

מאפיינים

כמה אפשרויות שמגיעות סטנדרטי על Bowflex Ultimate 2 היו זמינים על Ultimate Bowflex Ultimate, גם, אבל כמו תוספת עלות קבצים מצורפים. אלה כוללים את מגדל lat ואת הרגל המצורף. האולטימטיבי 2 מגיע גם עם ספסל סלסול המטיף כי לא היה זמין עבור המודל האולטימטיבי המקורי.

מֵשִׁיט

הן Ultimate ו Ultimate 2 תכונה מובנית מכונת חתירה לאימון אירובי. מניחים את המושב במצב חופשי הזזה, מול מוטות כוח לתפוס את ידיות, ולאחר מכן בשורה בדיוק כאילו אתה משתמש משוטט נייח.

שני המכונות לבוא עם אחריות לכל החיים נגד שבירת כוח רוד. הרוכש המקורי גם מקבל אחריות מוגבלת ל -12 שנים עבור Ultimate 2, או היה מקבל אחריות של 10 שנים עם Bowflex Ultimate כאשר רכש חדש.

אַחֲרָיוּת