אתה יכול לאכול חמאת בוטנים בזמן הנקה?

הנקה היא רמת הזהב של הזנה לבריאות ולרווחה של האם והילד. כדי לקצור את היתרונות, האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים ממליצה על הנקה בלעדית במשך שישה חודשים, עם המשך שנה או יותר. הרגלי התזונה וההרגלי של האם משפיעים על חלב השד שהיא מייצרת, ובשל הגידול המהיר באלרגיות של בוטנים בקרב ילדים, אמהות חדשות יכולות להיות מודאגות אם או לא אוכלים חמאת בוטנים בזמן הסיעוד בטוח לילדיהם.

דברים רבים מועברים דרך חלב אם. טעמי מזון, ניקוטין, אלכוהול ותרופות יכולים להיות מועברים דרך חלב אם. יתר על כן, תינוקות שנחשפו למגוון של טעמים דרך חלב האם שלהם עשויים אפילו להיות יותר אוכלי הרפתקני עם תזונה מאוזנת יותר לאחר שהם הציגו מזון מוצק. חלבון בוטנים ניתן להעביר דרך חלב אם, אבל זה לא אומר שילד יפתח אלרגיה אם נחשף חלבון בוטנים. מחקר שפורסם בגיליון 2008 של “Journal of Allergy and Immunology קליני” מצא כי בישראל, שבה בוטנים מוצגים בגיל מוקדם יותר, ילדים יהודים בגילאי 8 עד 14 חודשים היו בעלי שכיחות נמוכה בהרבה של אלרגיות בוטנים מאשר אצל עמיתיהם הממלכה המאוחדת.

לדברי AAP, נשים שאין להם אלרגיות למזון לא צריך להימנע מזונות כאלה בדיאטה שלהם במהלך ההריון או הנקה. נשים שיש להן אלרגיות למזון, כגון בוטנים, ביצים, חיטה או חלב פרה, או אלו עם היסטוריה משפחתית של אלרגיות למזון, צריכות להימנע ממזונות אלה ולהתייעץ עם ספק שירותי בריאות המאומן באלרגיות למזון, בעת תכנון התזונה שלהם במהלך הריון או הנקה. זה אפשרי עבור התינוק יש תגובה על משהו שאמא אוכלת אשר יכול לגרום גז, שלשולים, פריחה, עור יבש, צואה חריגה או מהומה. אם זה קורה, לשמור על שיא מזון של כל מקרה ולקחת אותו הרופא שלך כדי לדבר על קשר אפשרי בין מזונות מסוימים ותגובות של התינוק שלך.

אמהות מניקות שיש להן תזונה טובה בדרך כלל מסוגלות לייצר חלב אם בריא לתינוקות שלהן, וחמאת בוטנים בהחלט יכולה להיכלל בתזונה מאוזנת. זה גם קורה להיות טעים, תכליתי וזול. בוטנים הם מקור בריא של חלבון המבוסס על צמחים ושומנים בלתי רוויים. הם כולסטרול נמוך מכילים סיבים כדי לעזור לך להרגיש מלא ומרוצה. סיבים גם מסייע איזון הסוכר בדם העיכול. חמאת בוטנים מכיל ויטמינים ומינרלים כולל ניאצין, אשר חשוב עבור מערכת העיכול ומערכת העצבים, ייצור אנרגיה ועור בריא. הוא מכיל גם את נוגד החמצון ויטמין E להגנה על התא ומערכת חיסונית בריאה, וזרחן לעצמות בריאות, לשיניים ולתפקוד שרירים.בוטנים הם מקור לחומצה פולית שחשובה לצמיחת רקמות ולמניעת סיבוכים בלידה אם הינך נכנס להריון שוב . הצרכים של חומצה פולית הם גדולים יותר במהלך ההריון, וחמאת בוטנים יכולה לסייע בהחזרת רמות חומצה פולית חזרה למצב נורמלי לאחר הלידה.

אמהות מניקות דורשות בין 450 ל -500 קלוריות נוספות ביום, גידול מעט גבוה מזה שבמהלך הריון. חמאת בוטנים יכולה לספק את תוספת הקלוריות הדרושה לצורך צריכת אנרגיה מוגברת. אכילת דיאטה עשירה בירקות טריים, פירות, קטניות, חלבונים, שומנים בריאים ומזונות עשירים בחומצות שומן מסוג אומגה -3, כגון אגוזי מלך, שעועית, שמן זית, סלמון, סרדינים, טונה ואצות, עשויה לסייע בהפחתת הסיכון של התינוק אלרגיות. יש צורך מעט דאגה בעת אכילת חמאת בוטנים בזמן הנקה כל עוד אין היסטוריה של אלרגנים בוטנים במשפחה שלך.

הילוכים דרך חלב השד

חששות לאלרגיה

היתרונות הבריאותיים של בוטנים חמאת בוטנים

הנקה דיאטה של ​​אמא