אתה יכול להגדיל את אנזימי שריפת שומן?

אכלו פחמימות שלמות במקום להשתמש בתזונה ללא פחמימות או פחמימות נמוכות מאוד, ופעלו באופן קבוע כדי להגדיל את אנזימי השומן שלכם ולשרוף את שומן הגוף השמור. תהליכי ייצור האנרגיה של הגוף שלך להמיר את האנרגיה במזונות שאתם אוכלים האנרגיה התאים שלך יכולים להשתמש שנקרא אדנוזין triphosphate או ATP. השימוש בשומן בגוף לתדלק את התרגיל שלך דורש מולקולה המיוצרת רק מהתמוטטות הגלוקוז בפחמימות שאתם אוכלים. סוגי הפחמימות שאתם צורכים, כמו גם מזונות אחרים שאתם אוכלים עם פחמימות שלך גם לעורר אנזימים שריפת שומן יותר.

לעסוק תרגיל אירובי במשך 45 עד 90 דקות, 2-3 ימים בשבוע. התעמלות אירובית משנה את הריכוז של ה- ATP, ההורמונים אפינפרין וגלוקגון, ומולקולות אחרות בתאי השריר, וממריצים ומגדילים את הפעלתו של אנזים שורף שומן, ליפאז רגיש להורמונים. ליפאז רגיש להורמון משחרר את חומצות השומן מתאי השומן כדי שיוכלו להיכנס לדם. תרגיל אירובי רגיל מגביר את הצפיפות של נימים בשרירים. עלייה של נימים פירושה יותר של אנזים שריפת שומן, ליפואז lipoprotein, יקיף את התאים שלך ולשפר את השימוש בתאים של שומנים כדי דלק האימון שלך, על פי מחברי הספר “תרגיל פיזיולוגיה, אנרגיה, תזונה וביצועים אנושיים . ליפאז ליפופרוטין מקל על חומצות השומן בדם לעבור דרך קירות התא כדי להיות מעובד יותר עבור אנרגיה.

לאכול כמות מספקת של פחמימות מורכבות כך יש לך את האנרגיה לממש במשך 45 עד 90 דקות. התאים שלך זקוקים לגלוקוז מפחמימות וליצור מולקולה הנקראת pyruvate. לאחר חומצות שומן לעבור דרך קיר התא הם בתוך החומר המימי של התאים שלך, הם מושפלים לתוך מולקולה הנקראת אצטיל- coenzyme A או אצטיל- COA. Acetyl-CoA חייב להצטרף עם מולקולה אחרת, oxaloacetate, כדי להמשיך בתהליך יצירת האנרגיה בתוך מבנה מסוים של התאים שלך, מגרה את המשך השימוש של שומן הגוף המאוחסן. זמינות Oxaloacetate תלוי אנזים pyruvate carboxylase להפקת יותר pyruvate. לאכול מינימום של 3 עוז. או שלוש מנות של פחמימות מורכבות מדגנים מלאים כדי להגדיל את כמות carboxylase pyruvate, שריפת יותר שומן בגוף. אם אתה לא אוכל פחמימות, לא תוכל לעורר carboxylase pyruvate ואתה לא לשרוף הרבה שומן בגוף.

שמור על רמת גלוקוז קבועה בדם על ידי אכילת מזון גליקמי נמוך וחלבון רזה: מזון גליקמי נמוך או מזונות נמוכים לא גורם לעלייה ברמת הסוכר בדם, בעוד שמזונות עשירים ב- GI מעלים את רמת הסוכר בדם מהר מדי. מזונות נמוכי חלבון וחלבון מגרים את ייצורו של גלוקגון ההורמון, על פי מאמר משנת 2008 מאת ר ‘פול גוסטפסון, Ph.D. רמות גלוקגון גבוהות משפרות את הפעלתו של השומן הרגיש לאנזים השומן באנזים. לאכול מבושל, ספגטי שלמים שלמים אטריות פטוצין, אגסים, תפוחים במקום אורז לבן אננס.

השלם אחת לשתי פגישות אינטנסיביות אינטנסיביות גבוהה בשבוע, כגון ספרינטים שטוחים או ספרינטס גבעה. לעשות 20 שניות של מאמץ כל החוצה ואחריו 80 שניות של הליכה במשך סך של 20 דקות. סוג זה של אימון מגביר את הפעילות של אנזימי שריפת שומן ומגביר את הייצור של הורמון הגדילה, על פי מאמר מאת 2009 בראד שנפלד וג ‘יי דוס. הורמון הגדילה מחזק את הפעלת הליפז הרגיש להורמון.