כאבי עגל וברך

עגל הברך כאב יכול להיות מתיש ולאלץ אותך לקחת פסק זמן מן התרגיל שלך או אימון ספורט. כאב כזה עשוי למנוע ממך להשלים את הפעילות היומיומית שלך כגון לצאת מהמיטה והולכים בבית שלך. כלול תרגילים לחזק את גיד הברך, שרירי הירך ואת שרירי השוקיים, שכולכם חוצים את מפרק הברך ומפחיתים את הסיכון לפציעות עגל וברך.

סוגים

הכאב בעגל וברך עלול להיגרם על ידי זן שריר או גיד מודלק של שרירי ההאמסטרינג, שם הם נכנסים מתחת לברך. הכאב עלול להיגרם גם על ידי ציסטה בחלל מאחורי הברך, שוכב מתחת לשריר gastrocnemius. פגיעה ישירה או הצטננות חמורה מחפיסת קרח עלולה לפגוע בעצב העצבתי, כאשר היא עוטפת את ההיבטים האחוריים והלטראליים של הברך, ממש מתחת למפרק הברך, על פי סנדרה שולץ ועמיתיה בספרו, “בחינת פציעות שריר-שלד .

זיהוי

הכאב מתוך נקע שריר או גיד דלקת יכול להיות מיד הרגשתי אם זה דמעה חלקית או מלאה חמורה כגון במהלך ספרינט. אדמומיות, נפיחות וחבורות מאחורי וברך מתחת לברך, מתפשטות לעבר העגל הם גם סימנים של פגיעה בגיד הברך. אם יש לך בליטה מלאה נוזל, יחד עם רוך ונפיחות מאחורי הברך והעגל, זה עשוי להיות pystalal cyst, דוחות Shultz ועמיתיו. ציסטה זו נובעת הצטברות נוזל סינוביאלי ואת distension של חלל סינובי של מפרק הברך לכיוון גב הברך. הסימפטומים של פגיעה עצבית peroneal כוללים עקצוץ, קהות או צריבה תחושות בצדדים של העגל לתחתית כף הרגל.

אפקטים

כאבי ברכיים ועגל מגבילים את טווח התנועה במפרק. זה גם מקטין את היכולת לתמוך ולייצב את הגוף במצב עמידה. אם אתה ספורטאי או פעילות גופנית נלהבת, במיוחד אם אתה עובד על מטרות הביצועים, כאב ברגל שלך כוחות לך לעצור את הפעילות שלך, להתפשר על הביצועים שלך.

טיפולים

טיפול אופייני לפציעות בגידולי האסטרינג הוא לעצור את הפעילות, להחיל קרח שלוש פעמים ביום למשך שלושה ימים ב -20 דקות לכל יישום קרח, על פי הצלב האדום האמריקני. קח תרופות אנטי דלקתיות בימים הראשונים כדי לעזור להפחית כאבים ונפיחות, על פי המכונים הלאומיים לבריאות. חפשו טיפול רפואי מתקדם מהרופא או הפיזיותרפיסט אם אתם חושבים שיש לכם ציסטה פופלייטלית או פגיעה בעצב הבטן שלכם.

מְנִיעָה

תרגילי גיד הברך אקסצנטרי, שבו שריר האסטרינג שלך הוא התכווצות אבל התארכות, הוכחו כדי להגדיל את אורך שבו מתח / כוח מפותח על פני hamstrings שלך. כלול תרגילים אקסצנטריים כחלק משגרת האימונים שלך כדי להקטין את הסיכון לפציעות בגידולי ההאמסטרינג ולהגביר את קצב ההתאוששות שלך מפציעת גיד הברך, על פי מאמר מאת מאט ברוגלי וג’ון קרונין, שפורסם על ידי “כוח לאומי” התאחדות התאמות. לחזק את השרירים ואת הרצועות המקיפות את הברכיים כדי להפחית את הסיכון לפציעה בברך ולכן להפחית את הסיכונים שלך לפתח cycst popliteal. השתמש המכשול בין העור שלך ואת הקרח Pack אם אתה חייב קרח מאחורי הברך שלך לאורך העגל שלך כדי להפחית את הפגיעה העצב peroneal שלך.