כל קרם פנים יכול לעצור את צמיחת השיער על הפנים?

שיער פנים הוא תופעה טבעית, אבל עבור אנשים מסוימים, במיוחד נשים, זה יכול להיות מופרז ומטריד. Hirsutism הוא מצב שבו נשים חוויית גבריות שיער הפנים, אשר עשוי לנבוע חוסר איזון הורמונלי. קרמים מסוימים מכילים מרכיבים שנועדו לעכב את צמיחת השיער על הפנים שלך. שוחח עם הרופא שלך אם אתה מודאג לגבי שיער הפנים שלך ושאל אותו אילו משחות מתאימים לך.

קרם פנים שנועד לעצור את הצמיחה של השיער על הפנים שלך לעשות את זה רק. החומרים הפעילים שלהם להאט את האנזימים בגוף שלך שהופכים את השיער שלך לגדול, והם גם לעשות את זה עדין ו sparser כאשר הוא נכנס פנימה עם זאת, משחות אלה לא להיפטר שיער הפנים הקיים, והם יכולים לקחת כל עוד חודשיים להתחיל לעבוד.

כמה קרמים פנים מעכבי שיער זמינים מעל לדלפק, כגון לחות פנים המכילים סויה. יש גם מוצר שנקרא Vaniqa, הידוע באופן כללי בשם eflornithine, אשר יכול להיות prescribed לך על ידי ספק שירותי בריאות. קרם זה יהיה חזק יותר מאשר אפשרות מרשם. שאל את הרופא על זה, ולתת לו לדעת על כל אלרגיות יש לך או תרופות אחרות אתה על, שכן אלה עשויים להגיב עם שמנת.

פעמיים ביום, לשטוף את הפנים שלך עם מים פושרים לשטוף פנים עדין, לייבש אותו ביסודיות. החל כמות קטנה של קרם לכל האזורים שבהם אתה נתקל שיער פנים, ולא מקבלים את זה בעיניים, באף או בפה. לשטוף את הידיים ביסודיות לאחר לשים את השמנת, ולאפשר לו לספוג לפני החלת כל moisturizers או מוצרים קוסמטיים אחרים. בצע את ההוראות החבילה ואת אלה שניתנו לך על ידי הרופא שלך בזהירות. מספר פעמים אתה מחיל את הקרם בכל יום ואת החוזק של המינון שלך יהיה תלוי בחומרת שיער הפנים שלך ואת גורמי בריאות אחרים הרופא עשוי לקחת בחשבון.

קרם פנים שנועד לעכב את צמיחת השיער לא יעזור לך עם השיער שכבר יש לך, ואתה צריך להמשיך את שיטות הסרת השיער הרגיל שלך בזמן ההמתנה להם ייכנסו לתוקף. השתמש פינצטה עבור אזורים קטנים של שיער הפנים, או להחיל קרם דפילציה כדי לטפל טלאים גדולים. עם זאת, להיזהר בעת שימוש depilatories, כמו כמה אנשים אלרגיים אליהם. אין להשתמש בהם על עור מגורה או שבור, ולראות את הרופא אם אתה פורץ פריחה או לפתח כל סוג אחר של תגובה שלילית.

פוּנקצִיָה

סוגים

יישום

שיקולים