סידן ספקים אם אלרגיים shellfish

סידן, מינרל הנדרש על ידי הגוף עבור עצמות חזקות ושיניים, מתרחשת בצורות שונות של תוספי סידן. חלקם מכילים צדפות. אלרגיות רכיכה יכול להתחיל עם פריחה ולהמשיך על סימפטומים חמורים יותר כגון קוצר נשימה סגירת דרכי הנשימה. אם אתה סובל אלרגיות רכיכה, לספר לרופא שלך. הוא יציע או ימליץ על תוספת סידן שאינה מכילה רכיכה.

סידן בדיאט

לפני תחילת תוספת סידן, לשים לב למה שאתם אוכלים מדי יום. מזונות עשירים בסידן נשארים חשובים בתזונה. מזונות עשירים בסידן כוללים מוצרי חלב כגון חלב וגבינה. מקורות נדירים אחרים כוללים יוגורט, טופו וירקות, כולל ברוקולי, כרוב כרוב סיני. מזונות מועשרים בסידן כוללים דגנים מועשרים, מיצים ולחמים. היומית המומלצת הכנסה של סידן הוא 1,000-1,200 מיליגרם למבוגר. כמות זו של סידן נמצאה בשלוש כוסות של חלב עשיר בסידן או 2-3 מנות של מזונות עתירי סידן, כגון ברוקולי או יוגורט. שתי אונקיות של גבינות שווה כוס אחת של 240 מ”ל חלב.

Non-Shellfish סידן

קרא את החומרים לפני רכישת תוספת זו. תוספי המכילים רכיכה כוללים בדרך כלל רכיכות כמרכיב שלהם, כמו עם מותגים כמו סידן צדפות וסידן צדפות.

סידן ציטרט

סידן ציטראט לא יכול להכיל רכיכה. זה סידן להשלים הוא נלקח עם מזון בקלות נספג על ידי הגוף. אנשים הסובלים ממחלת המעי הרגיז או הפרעות קיבה לקחת את זה סוג של תוספת סידן.

סידן גלוקונט

סידן gluconate, צורה נוספת של סידן, לאט לאט נספג במערכת העיכול שלך. תוספת זו מועילה לאנשים הסובלים מבעיות עיכול וספיגה.

סידן פחמתי הוא צורה שכיחה של סידן. צורה זו של סידן מתרחשת יותר מ- the-counter antacids הקיבה כגון שם המותג Tums. נטילת 500-1,000 מ”ג של סוג זה antacid מספק כמות ניכרת של סידן ואינו מכיל רכיכה.

תופעות לוואי של סידן עודף כוללות שלשולים, השתנה מוגברת, עצירות, אי נוחות בבטן, בחילה והקאות. צורות חמורות יותר של תופעות לוואי כוללות ברדיקרדיה, טכיקרדיה וקצב לב חריג. לפני תחילת תוספת סידן, לדבר עם הרופא שלך. אם יש לך היסטוריה של אבנים בכליות, להפוך את הרופא שלך מודע.

סידן פחמתי

תופעות לוואי