על תרומת שיער לחולי סרטן

קבוצות צדקה אוספות שיער מתורמים, שולחות אותו לפיגמקר, קונות פיאות בסיטונות ומספקות לנשים וילדים שאיבדו את השיער בגלל סרטן או מצבים רפואיים אחרים. ארגונים משתנים באורך ובסוג השיער שהם יקבלו. חלקן אינן מקבלות שיער אפור, למשל, וחלקן אינן מקבלות שיער שצבע או מעובד בצורה כימית אחרת. לקבוע את הדרישות, ולאחר מכן לחתוך את השיער שלך עבור סיבה.

בחר ארגון שמקבל תרומות של שיער, כגון אורך יפה, פאות לילדים מנעולים של אהבה. לקבוע את הקריטריונים המדויקים שיער מקובל לפני שאתה מקבל לחתוך שלך.

שטפו ויבשו את השיער. אין להשתמש בכל מוצרי טיפוח השיער, כולל ג ‘לים, תרסיסים או מזגנים. מברשת אותו היטב כדי להסיר כל סבך או קשרים.

למדוד את השיער לפי המפרט של הארגון. ארגונים מסוימים דורשים קצת כמו 8 ס”מ, בעוד שאחרים דורשים לפחות 12 אינץ ‘. אם השיער שלך מתולתל, למשוך אותו ישר למדוד את אורך בפועל.

הפוך אחד צמה ארוכה על הגב או למשוך את השיער בחזרה לתוך קוקו מאובטח עם רצועת גומי הדוק רק מתחת לנקודה שבה זה יהיה לחתוך. לאבטח צמה בחלק העליון והתחתון להחזיק את השיער במקום לאחר לחתוך.

להחזיק את הצמה או הזנב ולהשתמש במספריים חדים לחתוך ישר מעל הלהקה העליונה. אל תשלחי שיער שנשטף מהרצפה. אם השיער שלך לא יבש לחלוטין כאשר הוא לחתוך, לאפשר לו להתייבש לפני האריזה.

לזרוק את השיער יבש, banded לתוך שקית פלסטיק רוכסן לנעול. אטום את השקית, הניח אותה בתוך פלסטיק או חותמת דואר מרופדת הממוענת לארגון על פי בחירתך, ודואר.