עצירות וגרנולה

עצירות היא מחלה עיכול שכיחה המופיעה כאשר לאדם יש תנועות מעיים נדירות או קשות. תנועות מעיים להשתנות בין אנשים, עם זאת, עצירות מסווגת כבעלת פחות משלוש תנועות מעיים בשבוע עם הפרשות המורכבת של שרפרפים קטנים, קשה. מספר גורמים עשויים לגרום לעצירות כולל תרופות, דיאטה, פעילות גופנית ותפקוד לקוי של המעיים. בנוסף להתייעצות עם רופא, שינויים בהרגלי התזונה ובאורח החיים עשויים לעזור להקל על מצב זה כדי לאפשר תנועות מעיים רגילות.

עצירות עשויה להיות תוצאה של כמות מספקת של סיבים בתזונה. סיבים הוא החלק של מזונות צמחיים כי הוא לא מתעכל או נספג על ידי הגוף. במקום זאת, הוא עובר דרך הגוף כדי לחסל. סיבים מסייעת לווסת את מערכת העיכול על ידי סיוע להעביר מזון דרך מערכת העיכול. זה גם מוסיף בתפזורת על שרפרפים עבור חיסול קל יותר דרך פי הטבעת. דיאטות כי הם נמוכים בסיבים, המכונה גם סובין, עלול לגרום פסולת מוצרים צואה לעבור דרך המעי הגס לאט מדי, וכתוצאה מכך עצירות.

סיבים נמצא פחמימות מורכבות, כולל מזונות מלאים דגנים, כמו גם פירות וירקות. דיאטה דלת פחמימות אשר מגבילות פחמימות כגון לחם ודגנים מן התזונה שלהם עלולים לסבול מהפרעות עיכול כגון עצירות. לחם ודגנים, כולל גרנולה, עשויים מדגנים מלאים הם מקור של חומרים מזינים חיוניים וסיבים הדרושים לתפקוד הגוף הרגיל. כפי שנראה על חדשות ABC בוקר טוב אמריקה, ד”ר מארי Savard עושה גרנולה סיבים גבוהה כי הוא עשוי שיבולת שועל גלם, זרעי פשתן, סובין חיטה וזרעים בין מזונות אחרים כדי לסייע למנוע וטיפול בעצירות.

איגוד הלב האמריקני ממליץ לצרוך כ 25 גרם של סיבים מדי יום. אכילת מזונות עשירים בסיבים היא העדיפה לעתים קרובות לקחת תוספי מזון כמו מגוון של חומרים מזינים אחרים, ויטמינים ומינרלים. בנוסף פירות וירקות, להוסיף גרנולה לתזונה כדי להשיג את הסכומים המומלצים. גודל המשרתים של גרנולה להשתנות ורבים קנו החנויות הם בעלי רמות גבוהות של שומן או סוכרים הוסיף. שקול לעשות את עצמך בבית ולאכול אותו עם דגני הבוקר שלך, כמו חטיף על יוגורט או פירות יער או אפוי לתוך מאפין תערובת מלאה.

חשוב להגדיל את צריכת מזון סיבי כגון גרנולה לאט. מזון סיבי עשוי למעשה לגרום לעצירות או תלונות עיכול אחרות כגון נפיחות או גזים אם הוא הציג במהירות לתוך הדיאטה. תן זמן לגוף שלך להתרגל מזונות עשירים בסיבים כגון שיבולת שועל סובין, כי להוסיף בתפזורת חומרי פסולת למלא אותך מהר יותר. היצמד גודל המשרתים קטנים של גרנולה בתחילה להימנע מאכילה כמויות גדולות של אותו יושב אחד. לשתות הרבה נוזלים כדי לעזור לרכך את הצואה ולעזור עם המעבר של הצואה.

סִיב

מקורות של סיבים

סכומים מומלצים

מְתִינוּת