תוספי מגנזיום יכולים להפריע לרמות הסוכר בדם?

סוכר בדם משחק תפקיד חשוב בבריאות שלך, כי תאים תופסים לנצל את הסוכר כמקור אנרגיה. הסוכר בדם תקנה בגוף שלך מבטיח כי אתה לא לפתח גבוה באופן חריג או גבוה סוכר בדם, אשר יכול להזיק לרקמות שלך או לשלול את התאים של האנרגיה, בהתאמה. מגנזיום הוא אחד מכמה גורמים ברמת הסוכר בדם. לקיחת תוספי מגנזיום במתינות עשויה להיות השפעה מועילה על רמות הסוכר בדם, אם כי זה עלול להפריע לשלוט בדם בדם אצל אנשים מסוימים.

מגנזיום וסוכר בדם

מגנזיום בגוף מסייע לשמור על רמות הסוכר בדם תקין על ידי ויסות הפעולה של אינסולין, הורמון זה מוריד את רמת הסוכר בדם. אינסולין בדם שלך נקשר חלבונים מיוחדים על פני השטח של התאים שלך, הפעלת חלבונים אלה ולהפעיל את ספיגה של גלוקוז ממחזור הדם שלך. מחקר שפורסם ב “היבטים מולקולאריים של הרפואה” בשנת 2003 מלמד כי מגנזיום עשוי לשחק תפקיד בהפעלת חלבונים חושים באינסולין ויסות סוכר בדם. תוספי מגנזיום יכולים לסייע במניעת מחסור במגנזיום, ומסייעים להבטיח שהתאים מכילים מספיק מגנזיום כדי שיוכלו להגיב לאינסולין.

מגנזיום בסוכרת

בשל תפקידה בקידום איתות אינסולין תקין, תוספי מגנזיום שנלקחו תחת פיקוח רפואי עשויים להועיל לאנשים עם סוכרת מסוג 2 – מחלה המאופיינת בחוסר יכולת להגיב לאינסולין. אנשים עם סוכרת עלולים לעמוד בסיכון מוגבר לחוסר מגנזיום, כך עולה ממחקר שפורסם ב”תזונה קלינית “ב -2011, בגלל תפקוד הכליה הנורמלי שחווה חולי סוכרת רבים. הגדלת צריכת מגנזיום, דרך מזון או באמצעות תוספי מזון, עשוי לעזור לשמור על רמות מגנזיום בריא בגוף ולסייע לשפר את רמת הסוכר בדם בחולי סוכרת מסוג 2.

סכנות מגנזיום להסדרת סוכר בדם

תמיד להתייעץ עם הרופא לפני נטילת תוספי מגנזיום, במיוחד אם אתה כבר סובל ממחלה או הפרעה הבסיסית, כמו סוכרת מסוג 2. בנוסף לסיכון של מינון יתר של מגנזיום מנטילת תוספי מזון, תוספי מגנזיום עשויים לפעול עם תרופות. אינטראקציות אלו עשויות להשפיע לרעה על רמות הסוכר בדם – לדוגמה, מגנזיום עשוי למנוע ספיגה של תרופות מסוימות לבקרת סוכר בדם, מה שמוביל להסרת רמת הסוכר בדם, על פי המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד. הרופא שלך יכול להמליץ ​​על אסטרטגיית טיפול המאפשרת לך לקצור את היתרונות של תוספי מגנזיום ללא הסיכון של רמות סוכר בדם נורמלי.

שיקולים נוספים

בעוד מגנזיום תומך ביכולתו של הגוף לשלוט ברמת הסוכר בדם, נטילת מגנזיום יותר מדי מתוספי מזון עלולה להזיק. מנת יתר של מגנזיום עלולה לגרום לעצב במערכת העיכול, כגון שלשולים, אשר עלולים לשבש את מאזן הנוזלים של הגוף. מנת יתר של מגנזיום עלולה להיות מזיקה במיוחד עבור אנשים עם סוכרת, שכן מגנזיום יותר מדי יכול להמשיך לעכב את תפקוד הכליות. אתה לא צריך לצרוך סך של יותר מ 350 מיקרוגרם של מגנזיום מדי יום ספקים, על פי המכון לינוס פאולינג באוניברסיטת אורגון. מגנזיום תזונתי, המתקבל ממזון, אינו מהווה סיכון בריאותי.